• TRANSPORT JA PAIGALDUS
    tasuta alates 2000€
  • 5 AASTAT GARANTIID
    enamikele valikus olevatele toodetele

Aktiivse seismise laud GYMBA

Aktiivse seismise laud GYMBA

Saadavus: Jah

198,00 € Hind käibemaksuta 237,60 € Hind käibemaksuga

* Nõutud väljad

198,00 € Hind käibemaksuta 237,60 € Hind käibemaksuga
Tootekirjeldus

Info

Gymba aktiivse seismise laud aitab Sul seistes tervislikult töötada ilma, et peaksid muretsema jalgade või selja ülekoormuse pärast. Saad kasutada tööaega samaaegselt treeninguks, mis kiirendab ainevahetust ja vereringet. Kulutad rohkem kaloreid kui istumisel või tavapäraselt seistes. Sinu keskendumisvõime ja motivatsioon kasvab ning tööefektiivsus tõuseb. Gymba komplektis on ka kaks erineva tugevusega massaažipalli jalgadele.

Gymba aitab vähendada ja ennetada liiga pikast järjepidevast istumisest tulenevaid terviseprobleeme. Väljatöötatud spetsiaalselt selleks, et leiaksite õige tervisliku seisuasendi ja kehahoiaku. Gymba peal on mugavam seista kui põranda peal.

Teaduslikud uuringud näitavad, et naised istuvad sageli päevas kuni 7 tundi ja mehed isegi rohkem. Ligi pool sellest ajast veedetakse istudes töö juures ja ülejäänud pool kodus või mujal. Istumisaeg väheneb alles pensionieas inimestel. Tööandjad pakuvad hetkel liiga vähe alternatiive istudes töötamisele. Vähendades istumisaega ja  kasutades Gymba aktiivse seismise lauda olete tervem ja produktiivsem.

Laius 46,5 cm, sügavus: 30,5 cm, kõrgus: 5,5 cm, kaal: 1450 g, kasutaja maksimaalne kaal: 190 kg. Garantii 5 aastat.

Ettevõtetele 14 päeva testiperiood tasuta!

Soovid, et Sinu ettevõtte töötajad oleksid terved, õnnelikud ja motiveeritud? Gymba võimaldab kasutada tööaega samaaegselt treeninguks ja parandab keskendumisvõimet, produktiivsust ja tulemusi. Proovi Gymbat!

Lisainfo

Lisainfo

Mõõtmed Laius 46,5 cm, sügavus: 30,5 cm, kõrgus: 5,5 cm, kaal: 1450 g, kasutaja maksimaalne kaal: 190 kg.
Materjal Tugev plastik
Lisad Gymba komplektis on ka kaks erineva tugevusega massaažipalli jalgadele.
Montaaž Ei vaja
Garantii 5 aastat

Loo konto